Team

Wie is wie?


DIRECTIE:


Barbara Keijzers, directeur
     

Anello van Ekeren, adj. directeur en leerkracht groep 6J

KLEUTERBOUW:

 
Carla Levels, leerkracht groep 1/2 Kikkerpoel                            

 
Ingrid Hopstaken, leerkracht groep 1/2 Muizenhol en 
cöordinator sociale veiligheid



Lieselot Bos, leerkracht groep 1/2 Bijenkorf


Pétranne Noten, leerkracht groep 1/2 Mollengang / Uilennest, kleuterbouwcoördinator


Merel Steinmann, leerkracht groep 1-2 Mollengang


Tinke Feddema, leerkracht 1/2 Uilennest


MIDDENBOUW:


Marian Knipping, leerkracht groep 3M


Lisa Elfring, leerkracht  groep 3ML

Kim Mattijssen, leerkracht 3 AL, 3M
en leerkrachtondersteuner 



Conrad Swanink, leerkracht groep 4C en ICT-coördinator


Leon Dennissen, leerkracht groep 4L


Denise van Keulen, leerkracht groep 5D en
autismecoach



Marjon van der Krogt, leerkracht groep 5D, middenbouwcoördinator en
leerlab



Iris Hornes, leerkracht groep 5N en taalcöordinator



Nadine van Aalten, leerkracht groep 5N en taalcoördinator


BOVENBOUW:


Judith Offermans, leerkracht groep 6J en specialist wetenchap en techniek



Sasja Willems, leerkracht groep 6S

Daan Wieman, leerkracht groep 7D en
ICT-er


Catelijne Smit, leerkracht groep 7F en 8D


Anne Geurts-Kuiper, leerkracht groep 8D


Fons Stappers, leerkracht groep 7F, bovenbouwcoördinator


Lisa de Wild, leerkracht groep 3AL



Lieke Arts, leerkracht groep 8L



Danny de Jong, leerkracht groep 8D en
rekenspecialist


ZORGTEAM:



Judith van den Heuvel, intern begeleider
groepen 4 t/m 8



Frederike Visscher, intern begeleider groepen 1 t/m 3

Gea Bouma, remedial teacher en leerkracht satellietklas
ONDERWIJSONDERSTEUNING:


Mirjam van der Horst, leraarondersteuner en leerkracht 7D (wo.)


Nienke Ewalts, leraarondersteuner



Ria van der Velde, RT en zorgteam



Manon Linders, leraarondersteuner


Anita Pinas, leraarondersteuner



Yvette Roelofs, administratie


Martijn Geerits, huismeester


Yasar Gúnduz, conciërge



Henk Koeslag, Ict- en onderwijsassistent en administratie